Kérdése van? +36-30/354-0976
HONDA GX35 motorral
Profi, ipari használatra kialakított típus, erős forgatónyomatékkal!
Kisgép kölcsönzőkbe is ajánljuk!
Ha nem is mindennap, de alkalomadtán különböző célokra gödröket kell készítenünk a földbe, ami igen fáradtságos ha ásót, de akkor is ha nem motorizált, kézi talajfúrót használunk.
A benzines motorral felszerelt földfúró könnyen kezelhető, és a legkülönfélébb fúrási feladatok elvégzésére alkalmas pl. gazdaságokban facsemeték ültetése, útépítésnél, kerítésoszlop beállításra stb.
Nagy előnye, hogy nem kell fellazítani a talajt, ahol célszerű a tömörség. A fúróél spirális, csavarmenetszerű kialakítása teszi lehetővé a talajba mélyedést és a fellazított föld kiemelését a lyukból.
A méltán népszerű HONDA motorral hajtott munkagépek a legszélsőségesebb körülmények között is képesek helytállni, a tökéletes tervezésnek és minőségi alkatrészeknek köszönhetően. Építőipari és kerti gépek terén egyértelműen a legjobb motorválasztást nyújtják a HONDA rendszerek!
HONDA GX35 négyütemű, léghűtéses, ipari benzinmotor
1,3 LE teljesítmény
35 cm3 hengerűrtartalom
0,6 l üzemanyagtank
Kézi, berántós indítás
Olajszintmérő
Markolat:
Ergonomikus, csúszásmentes markolat
Körbefutó védőkeret a motor körül
Kényelmes fogást biztosít több testhelyzetben is, így óvja a hátat
Gázkar a markolaton elhelyezve
Rendelhető tartozékok:
Átalakító közbetét kötőelemekkel EUROKOMAX fúrószárhoz
Az adapter/közbetét közbeiktatásával az AGT és MEDIA LINE típusú függőleges földfúrókra felrögzíthetőek az EUROKOMAX fúrószárak.
Ipari minőségű, magyar gyártmányú EUROKOMAX fúrószárak
A minőségi acélból készült fúrószár kellően masszív és merev, hogy sokadik használat után se deformálódjon el és továbbra is pontos legyen a fúrás. Fontos: Kizárólag közbetéttel használhatóak az AGT gépeken az EUROKOMAX fúrószárak. 100, 130 és 150mm átmérővel. Elérhető még 200 mm és 250 mm átmérő, amiket a GX50 motortípushoz ajánlunk.
A fúrószárakon cserélhető a vágóél és a fúróhegy.