ISKRA ERO deltacsiszoló IE-AJ23-200
  1. Rezgőcsiszolók
  1. Építőipari gépek
  2. Kéziszerszám
  3. Gyaluk, csiszoló- és marógépek
  4. Csiszológépek
  5. Elektromos csiszológépek
  6. Rezgőcsiszolók
Cikkszám:
IS13932
Raktáron
db
Külső raktár
3 db
Várható szállítási idő: 5-7 munkanap
  • Személyes átvétel esetén érdeklődjön telefonon az elérhető raktárkészletről!
  • A bolti árak eltérhetnek a weboldalon található árakhoz képest.
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
• Feszültség: 230-240V~50Hz • Teljesítmény: 200W • Üresjárati sebesség: 15.000 min-1 • Rezgésszám: 30.000 min-1 • Rezgéskör átmérője: 1.6 mm • Csiszolókorong mérete: 140x140x80 mm • Por elszívó csatlakozás • Por gyűjtó • Csomagolás mérete (mm): 210 (H) x 130 (SZ) x 150 (M) • Nettó súly: 1,2 kg • Bruttó súly: 1,5 kg