ISKRA ERO rezgőcsiszoló IE-AJ12-300
  1. Rezgőcsiszolók
  1. Építőipari gépek
  2. Kéziszerszám
  3. Gyaluk, csiszoló- és marógépek
  4. Csiszológépek
  5. Elektromos csiszológépek
  6. Rezgőcsiszolók
Cikkszám:
IS13933
Raktáron
db
Külső raktár
8 db
Várható szállítási idő: 5-7 munkanap
  • Személyes átvétel esetén érdeklődjön telefonon az elérhető raktárkészletről!
  • A bolti árak eltérhetnek a weboldalon található árakhoz képest.
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
• Feszültség: 230-240V~50Hz • Teljesítmény: 300W • Üresjárati sebesség: 6.000 - 12.000 min-1 • Rezgésszám: 12.000 - 24.000 min-1 • Rezgéskör átmérője: 2.5 mm • Csiszolópad mérete: 115×230 mm • Csiszolólap mérete: 115×280 mm • Por elszívó csatlakozás • Por gyűjtó • Csomagolás mérete (mm): 345 (H) x 130 (SZ) x 195 (M) • Nettó súly: 2,2 kg • Bruttó súly: 2,8 kg