ISKRA KOMPRESSZOR MB2065/50L
ISKRA KOMPRESSZOR MB2065/50L
  1. Elektromos kompresszorok
  1. Építőipari gépek
  2. Kompresszorok
  3. Elektromos kompresszorok
ISKRA KOMPRESSZOR MB2065/50L
Cikkszám:
IS16202
ISKRA KOMPRESSZOR MB2065/50L
Raktáron
db
Külső raktár
10 db
Várható szállítási idő: 5-7 munkanap
  • Személyes átvétel esetén érdeklődjön telefonon az elérhető raktárkészletről!
  • A bolti árak eltérhetnek a weboldalon található árakhoz képest.
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
• Feszültség: 230 V ~ 50 Hz • Teljesítmény: 2200 W • Alapjárati fordulatszám: 950 perc-1 • Szívóteljesítmény (max): 250 l / perc (kb.) • Maximálisan megengedett üzemi nyomás: 8 bar • Tank: 50 l • Tank mérete: 250 x 700 mm • Doboz méretek mm-ben (H x SZ x M): 860 x 385 x 670 • Nettó súly: 48 kg • Bruttó súly: 51 kg