ISKRA OLAJ MENTES KOMPRESSZOR KWU750-24
  1. Elektromos kompresszorok
  1. Építőipari gépek
  2. Kompresszorok
  3. Elektromos kompresszorok
Cikkszám:
IS16203
Raktáron
db
Külső raktár
2 db
Várható szállítási idő: 5-7 munkanap
  • Személyes átvétel esetén érdeklődjön telefonon az elérhető raktárkészletről!
  • A bolti árak eltérhetnek a weboldalon található árakhoz képest.
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
• Hálózati feszültség: 230V ~ 50Hz • Névleges teljesítmény: 750W • Alapjárati fordulatszám: 1700 perc-1 • Tartály kapacitása: 24 l • Tartály mérete: 240 x 385 mm • Szívóteljesítmény (max): 70 l / perc (kb.) • Maximálisan megengedett üzemi nyomás: 7 bar • Doboz méret: mm-ben (H x SZ x M): 630 x 250 x 570 • Nettó súly: 20 kg • Bruttó súly: 22 kg