Kérdése van? +36-30/354-0976
Ingyenes szállítás 40 kg alatt és 50.000 Ft fölött!
Kérdése van? Hívjon minket! +36-30/354-0976
Csőhegesztőgép, műanyagcsövekhez, 700 W, 3 hegesztőidom, 21-004, NEO
Csőhegesztőgép, 21-004, NEO - szennyvíz- vagy fűtési rendszerek szerelését megkönnyítő gép. PE, PB, PP műanyag csövek, muffok és csatlakozók hegesztésére szolgál. A 700 W-os teljesítmény, 290 Celsius fokos maximális fejhőmérséklet garantálja a hatékony működést. A hegesztőgép innovatív kialakítása sok lehetőséget kínál. Meghosszabbított nyele lehetővé teszi a hegesztőidom teljes hosszában történő felszerelését vagy két eltérő méret egyszerre történő felszerelését.
A komplett csőhegesztő tartalmaz még 3 hegesztőidomot, egy állványt és egy sablont, amellyel a megfelelő hegesztési hosszat lehet jelölni különböző méretű csövek esetében. A teljes komplett egy a szállítást és a rendtartást megkönnyítő, hordozófüllel ellátott acél kofferbe van csomagolva.
Termékjellemzők:
Csőhegesztőgép, műanyagcsövekhez
PE, PB, PP csövekhez, muffokhoz, idomokhoz
A meghosszabbított nyél lehetővé teszi a hegesztőidom teljes hosszában történő felszerelését vagy két eltérő méret egyszerre történő felszerelését
Elektronikus kijelző vezérlőgombokkal
A hegesztőgép transzformátora hűtőbordával szerelt
3 db 20, 25 és 32 mm-es hegesztőidom
Állvány
Sablon a megfelelő hegesztési hossz jelöléséhez különböző méretű csövek esetében
Acél szállító és tároló koffer
Műszaki adatok:
Tápfeszültség: 230 V
Teljesítmény: 700 W
Max. fejhőmérséklet: 290 oC