Villásemelő "BÉKA" GHW2500-115 PA
  1. Emelő berendezések
  1. Műhely, Raktár
  2. Emelő berendezések
Cikkszám:
24324
Várható szállítási idő: 5-7 munkanap
db
Külső raktár
22 db
Külső raktár
9 db
  • Személyes átvétel esetén érdeklődjön telefonon az elérhető raktárkészletről!
  • A bolti árak eltérhetnek a weboldalon található árakhoz képest.
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
- Stabil, csavarásálló acélszerkezet- 180°-ban elforgatható kormányoszlop- Szelepvezérlésű vonórúd (bowdenkábeles karral)- Ringató tandem rakodógörgők- Emelő funkció a vonórúddal- Leengedési funkció a vonórúd karján keresztül- Poliamid kerekek- Kiegészítő közelítő görgők a raklapok oldalirányú behelyezéséhez- 50 mm széles és 180 mm átmérőjű lengőkerekek- 70 mm széles és 80 mm átmérőjű tandemkerekekA GHW 2500 PU raklapkocsi hűséges segítője a raktárban vagy műhelyben végzett szállítási munkáknak. Robusztus, torziós acélszerkezetű felépítménye és 180°-ban elforgatható kormányoszlopa kis fordulókörről gondoskodik. Teherbírása 2500 kg. Az emelőfunkciót a szelepvezérléssel ellátott vonórúddal végzi. A leeresztő funkció a fogantyúval indítható. Műszaki adatok Terhelhetőség:   2500 kg Villahossz:   1.150 mm Villamagasság (leeresztve):   85 mm Henger magassága:   115 mm Teljes hossz:   1.550 mm Teljes magasság (vonórúd nélkül):   420 mm Teljes magasság (függőleges vonórúddal):   1.215 mm Hosszúság:   1.550 mm Széles:   540 mm Magasság:   1.215 mm Logisztikai adatok Csomagolási méretek Hosszúság   1560 mm Széles   550 mm Magasság   440 mm   Nettó súly:   63 kg Bruttó tömeg:   64 kg GTIN:   4015671698117 Cikkszám:   24324